İMALATHANE İLAÇLAMA

Bilindiği üzere imalathaneler konum ve işleyiş itibariyle haşere, böcek ve fare türlerinin barınmasına elverişli yerlerdir. Her türlü imalathane ilaçlama hizmeti için sizlere çözüm ortağı olarak profesyonelce hizmet vermekteyiz. İmalathaneler hem ana üretim sahalarıdır, hem de fazlaca çalışana sahiptir. Bununla birlikte üretimi yapılan bazı ürünler de haşereye elverişli ortam yaratabilir. Bazı durumlarda akıl almaz bir hızla çoğalan haşerelere karşı klasik ilaçlama yöntemleri işe yaramayabilir.

İrili ufaklı birçok imalathaneye verdiğimiz imalathane ilaçlama hizmetimizle fark yaratmaktayız. Bu farkın en büyük sebebi, kalifiye personel ve kaliteli malzemeyle yola çıkmamızdır. Avrupa standartlarında verdiğimiz imalathane ilaçlama hizmetimizle birçok işyeri ve üretim merkezini haşere ve benzeri türlerden temizlemekteyiz. Uzun vadeyi kapsayan çalışmalarımızla kalıcı çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda periyodik ilaçlama ihtiyaçlarında da istediğiniz an hazır bir şekilde beklemekteyiz. Bizlere internet sitemiz aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

BHem çalışanların sağlığı, hem de çevre hijyeni açısından imalathanelerde olası haşere ve fare problemlerinde aldığımız ivedi önlemlerle imalathane ilaçlama hizmetinde lider konumdayız. Şehrin her bölgesine verdiğimiz hizmetle hem personel, hem de üretim yeri sağlığını riske atacak her tür haşerenin imhasında aktif rol oynamaktayız. Siz de imalathane sahibiyseniz ya da bölgesinden sorumlu olduğunuz bir yetkiliyseniz bizimle hemen iletişime geçebilir ve ilaçlama hizmetimizden en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız sizlere garanti vermektedir.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.