EV & İŞ YERİ DEZENFEKTE

Yaşam alanlarında virüslere ve bakterilere artık geçit yok!

Yaşam alanlarınızı Korona Virüs (COVID-19) başta olmak üzere tüm virüs ve bakterilere karşı en etkili koruma yöntemi olan nano dezenfeksiyon işlemiyle temizliyoruz.

Nasıl sağlıklı dezenfekte ediyoruz?

Yapılacak dezenfeksiyon işlemi süresi kullanılan dezenfektan çeşidine göre değişmektedir. Kullandığımız dezenfektan, gümüş ile stabilize edilmiş hidrojen peroksit içermektedir. Bu ürün, ortamda bulunan hemen hemen tüm virüs, bakteri ve mantarları yok eder.

Kullanılan diğer dezenfektan çeşitlerine göre etki süresi çok daha geniştir; 25-30 gün süre boyunca ortamda virüs tutunumunu engeller.

Nano dezenfeksiyon nedir?

Dezenfeksiyon işlemi, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemek için yapılan koruyucu bir işlemdir. Amaç, ortamda biriken virüs, bakteri ve mantarların yok edilmesi ve ilerleyen dönemde yüzeye tutunmalarını engellemektir. Belli aralıklarla yapılan dezenfeksiyon işlemleri virüslerin ortamda tutunmasına ve yaşamasına izin vermemektedir; bundan dolayı COVID-19 salgını süresince belli aralıklarla dezenfeksiyon işlemleri önerilmektedir.

Dezenfeksiyon nasıl gerçekleşiyor?

Dezenfeksiyon işlemi ULV dezenfeksiyon cihazı kullanılarak yapılır. Ortamdaki tüm yüzeylere, kapı kolları, ışık anahtarları ve insanların ellerinin temas ettiği her bölgeye uygulanır, tüm yüzey alanını kapsayacak şekilde dezenfeksiyon işlemi yapılır. Dezenfeksiyon işlemi yapılan ortam 10-15 dakika havalandırıldıktan sonra tekrar kullanılabilir. Dezenfeksiyon sonrası ayrıca temizliğe gerek yoktur.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.